ZÁMEČNÍK KOMPLETÁŘ/ dělník / operátor výroby, (M/Ž) / Montážní dělníci výrobků z kovů

Firma3 P, spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda27 000 Kč až 34 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

ZÁMEČNÍK KOMPLETÁŘ / dělník / operátor výroby

Hledáme pracovníka do jednosměnného provozu (6-14,30) do výroby se znalostí práce v kovovýrobě / práce s ručním nářadím.
Předpokladem pro výkon práce je zručnost, samostatnost a rozhodnost při výrobě reklam, také orientace ve výkresech.
Zajímavá práce v příjemném prostředí u lídra v oboru světelné reklamy s působností nejen v ČR.

Požadavky na uchazeče:
o dobrý zdravotní stav, aktivní přístup, zodpovědnost
o základní technické znalosti
o manuální zručnost
o schopnost číst výkresovou dokumentaci
o samostatnost, rozhodnost

Pracovní náplň:

o kompletace světelných reklam
o práce s ručním el. nářadím

Více informací na tel. 608 781 120 , Markéta Sedláčková - personální

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:U Žel. mostu 373, Náměšť nad Oslavou, 67571, Česko
mzda, plat (hrubý):27 000 Kč až 34 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: závodní stravování s příspěvkem
  • Zvláštní prémie: 13. plat, odměny 2000 - 5000 Kč
  • Jiné výhody: příspěvek na penzijní připojištění

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:3 P, spol. s r.o., IČ: 49448421
datum zveřejnění nabídky práce:05. 01. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Markéta Sedláčková
telefon:608 781 120
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma 3 P u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 27 000 Kč až 34 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování: závodní stravování s příspěvkem, Zvláštní prémie: 13. plat, odměny 2000 - 5000 Kč, Jiné výhody: příspěvek na penzijní připojištění, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: U Žel. mostu 373, Náměšť nad Oslavou, 67571, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.